Amber Sleep- Leaves

Amber Sleep
8 Items

DIMENSIONS: 31 x 22 cm

FILLING: ecological buckwheat husk + natural Baltic amber

INNER PILLOWCASE: 100% cotton

DECORATIVE PILLOWCASE: 59% linen + 49% cotton, removable

PATTERN: leaf motif in green and blue colors.

The fabric is Oeko-Tex® Standard 100 certified.

NOTE: due to the specificity of the fabric, each pillow has a different pattern.

If you want to choose a pattern, please contact us.

Wysokość poduszki:Tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex® Standard 100.

AMBER SLEEP

REGENERUJĄCY SEN GDZIEKOLWIEK GO POTRZEBUJESZ

Wysoka poduszka zaprojektowana tak aby mogła nam towarzyszyć w domu jaki i poza nim. Dzięki właściwościom bursztynu i łuski gryki możemy wzmacniać nasz organizm. Poduszka rewelacyjnie dopasowuje się do kształtu głowy i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego.
Idealnie sprawdzi się jako wsparcie przy regeneracji po ciężkim wysiłku fizycznym lub przy błogim relaksie na trawie lub plaży. Możemy ją stosować jako dodatek do dużej poduszki, na której śpimy lub samodzielnie.

DLA KOGO: młodzież, dorośli

ZASTOSOWANIE

  • w domu
  • w podróży (samolot, pociąg, samochód)
  • do relaksu
  • medytacji


BURSZTYN BAŁTYCKI

Zwany złotem Północy od wieków używany jest w medycynie naturalnej. Nieoszlifowany ma działanie wzmacniające i lecznicze. Stabilizuje pracę serca, reguluje ciśnienie krwi. Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, antytoksycznie, przeciw wirusowo, uspakajająco; reguluje ciśnienie krwi oraz zwiększa odporność organizmu. Jest  zalecany osobom cierpiącym na bezsenność.


ŁUSKA GRYKI

Jej właściwości uniemożliwiające rozwój bakterii, pleśni i grzybni. Wzmacnia naturalną żywotność organizmu. Jest zalecana  w silnych bólach mięśni przykręgosłupowych oraz w leczeniu wad kręgów szyjnych.

Jest cenionym materiałem ze względu na swoje antyalergiczne właściwości oraz przepuszczalność powietrza. Łuska, przesuwając się pod ciężarem ciała, pobudza krążenie, pozwalając skórze dodatkowo się dotlenić. Utrzymuje neutralną temperaturę, nie nagrzewa się od naszego ciała, reguluje pocenie się  czego nie posiadają tradycyjne wypełnienia poduszek. 


DODATKOWE ZASTOSOWANIE

Każda poduszka Amber Dream może być użyta jako kompres. 

Amber Sleep
8 Items

You might also like

close Shopping Cart
close Shopping Cart