Amber Sleep - Thaity

Amber Sleep
10 Items

WYMIARY: 31 x 22 cm

WYPEŁNIENIE: ekologiczna łuska gryki + naturalny bursztyn bałtycki

POSZEWKA WEWNĘTRZNA: 100% bawełna 

POSZEWKA OZDOBNA: 
59% len + 49% bawełna

WZÓR: tkanina wzorzysta

UWAGA: z uwagi na specyfikę tkaniny każda poduszka ma inny wzór. 
Jeśli chcesz wybrać wzór prosimy skontaktuj się z nami.

Wysokość poduszki:

AMBER SLEEP - TAHITY 

Kolekcja naturalnych poduszek przygotowana z myślą o Tobie. Motyw inspirowany mauretańskimi wnętrzami będzie fajnym uzupełnieniem dla wielu wnętrz.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości połączonego lnu z bawełną gwarantujesz sobie idealną cyrkulację powietrza podczas snu i wytrzymałość.

Tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex® Standard 100.

AMBER SLEEP

REGENERUJĄCY SEN GDZIEKOLWIEK GO POTRZEBUJESZ

Wysoka poduszka zaprojektowana tak aby mogła nam towarzyszyć w domu jaki i poza nim. Dzięki właściwościom bursztynu i łuski gryki możemy wzmacniać nasz organizm. Poduszka rewelacyjnie dopasowuje się do kształtu głowy i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego.
Idealnie sprawdzi się jako wsparcie przy regeneracji po ciężkim wysiłku fizycznym lub przy błogim relaksie na trawie lub plaży. Możemy ją stosować jako dodatek do dużej poduszki, na której śpimy lub samodzielnie.

DLA KOGO: młodzież, dorośli

ZASTOSOWANIE

  • w domu
  • w podróży (samolot, pociąg, samochód)
  • do relaksu
  • medytacji


BURSZTYN BAŁTYCKI

Zwany złotem Północy od wieków używany jest w medycynie naturalnej. Nieoszlifowany ma działanie wzmacniające i lecznicze. Stabilizuje pracę serca, reguluje ciśnienie krwi. Działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, antytoksycznie, przeciw wirusowo, uspakajająco; reguluje ciśnienie krwi oraz zwiększa odporność organizmu. Jest  zalecany osobom cierpiącym na bezsenność.


ŁUSKA GRYKI

Jej właściwości uniemożliwiające rozwój bakterii, pleśni i grzybni. Wzmacnia naturalną żywotność organizmu. Jest zalecana  w silnych bólach mięśni przykręgosłupowych oraz w leczeniu wad kręgów szyjnych.

Jest cenionym materiałem ze względu na swoje antyalergiczne właściwości oraz przepuszczalność powietrza. Łuska, przesuwając się pod ciężarem ciała, pobudza krążenie, pozwalając skórze dodatkowo się dotlenić. Utrzymuje neutralną temperaturę, nie nagrzewa się od naszego ciała, reguluje pocenie się  czego nie posiadają tradycyjne wypełnienia poduszek. 


DODATKOWE ZASTOSOWANIE

Każda poduszka Amber Dream może być użyta jako kompres. 

Amber Sleep
10 Items

You might also like

close Shopping Cart
close Shopping Cart